Preskocit navigáciu

Bežecké lyžovanie za účasti vojenských policajtov

Od štvrtku 6. do piatku 7. februára 2014 hostili Kremnické vrchy Majstrovstvá ozbrojených síl SR v bežeckom lyžovaní. Organizátorom majstrovstiev boli Vzdušné sily OS SR a realizáciou bol poverený žilinský 5. pluk špeciálneho určenia.

Aj napriek nie veľmi priaznivým klimatickým podmienkam sa súťažilo na veľmi dobre pripravených tratiach v nasledovných kategóriách:

- beh – muži na 8,8 km voľnou technikou,
- beh - ženy na 4,4 km voľnou technikou,
- štafetové behy voľnou technikou na 3x2.2 km mužov a žien.

Vojenskú políciu reprezentovali štyria príslušníci: nrtm. Bc. Vladimír BOBUĽA, rtn. Bc. Martin ÁČ z Centra výcviku a kynológie Vojenskej polície Vlkanová-Hronsek a rtm. Anton TURIAK, rtn. Bc. Marian PORUBSKÝ zo Skupiny pre riešenie krízových situácií Útvaru Vojenskej polície Banská Bystrica.

V kategórií muži nad 40 rokov obsadil 3. miesto nrtm. Vladimír Bobuľa. V kategórií muži od 30 - 40 rokov obsadili rtn. Marián Porubský 2. miesto, rtn. Martin ÁČ 8. miesto a rtm. Anton Turiak 12. miesto. Štefeta v zložení – Bobuľa, Áč a Porubský obsadila v silnej konkurencii krásne 2. miesto.

Blahoželáme!!!

Bežecké lyžovanie za účasti vojenských policajtovBežecké lyžovanie za účasti vojenských policajtovBežecké lyžovanie za účasti vojenských policajtovBežecké lyžovanie za účasti vojenských policajtov

Autor: nrtm. Bc. Vladimír Bobuľa , Foto: kpt. Ing. Patrik Novotný - Dátum: 12.02.2014
Čítanosť: 12788